FK Ataka

1.2% PARAMA

Kviečiame visus geros valios žmones prisidėti prie Futbolo klubo „Ataka“ vykdomos veiklos skiriant 1,2% nuo gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramą. Gautas lėšas skirsime padengti:

1. „Vidaus lygos“ varžyboms (siekiame visiems vaikams suteikti galimybę dalyvauti šiose varžybose ir tuo pačiu išlaikyti jas nemokamas tėveliams).

2. „Ataka“ gimtadienio šventės organizavimui (tai ypatinga ir išskirtinės atmosferos šventė, kurioje susirenka visa „Ataka“ bendruomenė: visi vaikai kartu su savo tėvais, broliais ir seserimis).

3. Kalėdinių dovanėlių įsigyjimui (kad kiekvienas Futbolo klubo „Ataka“ auklėtinis gautų savo dovanėlę, o tėvams ji nieko nekainuotų).

Kad užtikrintume skaidrumą, pateiksime visų išlaidų detalią ataskaitą internetiniame puslapyje.

Kaip skirti 1,2% GPM paramą vaikams?

Paramą nuo gyventojų pajamų mokesčio galima skirti tik elektroniniu būdu. „Ataka“ video pagalba galėsite matyti paramos skyrimo žingsnius. Taip pat, paruošėme ir paramos skyrimo PDF instrukciją (kaip kam patogiau).

Kad kiekvienais metais nereikėtų teikti prašymo, remiant Futbolo klubą „Ataka“, galima paskirti pajamų mokesčio dalį iš karto 5 metams (praėję pastarieji ir 4 ateinantys kalendoriniai metai).

Paramos skyrimas nieko nekainuoja, užtrunka viso labo 2 minutes, o ši parama vaikams yra be galo svarbi.

Iš anksto dėkojame už Jūsų gerumą.

Įmonės rekvizitai:

VšĮ Futbolo klubas “Ataka”
Įstaigos kodas: 304280912