FK Ataka

Skirkite 1,2% GPM paramą FK „Ataka“!

Iki 2023 m. gegužės 1 d. galima skirti 1,2% nuo gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramą pasirinktam paramos gavėjui. Kviečiame šia parama paremti Vilniuje veikiančią, Šiaurės šalių vertybėmis besivadovaujančią ir į vaikų poreikius orientuotą sporto organizaciją – Futbolo klubą „Ataka“.

1,2% GPM paramą gali skirti kiekvienas. Paramos skyrimas užtrunka tik 2 minutes, ji nieko nekainuoja, o vaikams yra be galo svarbi. Gautas lėšas skirsime padengti:

1. „Vidaus lygos“ varžyboms (tai atskiras Futbolo klubo „Ataka“ organizuojamas vidaus čempionatas, kuriame turi galimybę nemokamai žaisti varžybas visi skirtingų gebėjimų „Ataka“ auklėtiniai. Siekiame visiems vaikams suteikti galimybę dalyvauti šiose varžybose ir tuo pačiu išlaikyti jas nemokamas tėveliams.)

2. „Ataka“ gimtadienio šventės organizavimui (tai ypatinga ir išskirtinės atmosferos šventė, kurios metu susirenka visa „Ataka“ bendruomenė: visi vaikai kartu su savo tėvais, broliais ir seserimis.)

3. Kalėdinių dovanėlių įsigyjimui (kad šventinių treniruočių metu kiekvienam „Ataka“ auklėtiniui būtų įteikta saldi dovanėlė, o tėvams tai nieko nekainuotų.)

Kad užtikrintume skaidrumą, pateiksime visų išlaidų detalią ataskaitą internetiniame puslapyje.

Kaip skirti 1,2% GPM paramą vaikams?

Paramą nuo gyventojų pajamų mokesčio galima skirti tik elektroniniu būdu. „Ataka“ video pagalba galėsite matyti paramos skyrimo žingsnius. Taip pat, paruošėme ir paramos skyrimo PDF instrukciją (kaip kam patogiau).

Kad kiekvienais metais nereikėtų teikti prašymo, remiant Futbolo klubą „Ataka“, galima paskirti pajamų mokesčio dalį iš karto 5 metams (praėję pastarieji ir 4 ateinantys kalendoriniai metai).

Dėkojame už Jūsų gerumą!

Įmonės rekvizitai

VšĮ Futbolo klubas “Ataka”
Įstaigos kodas: 304280912