1,2% PARAMA

Kviečiame visus geros valios žmones prisidėti prie futbolo klubo „Ataka“ vykdomos veiklos skiriant 1,2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramą. Gautos lėšos bus panaudotos padengti:

  1. „Vidaus lygos“ varžyboms (siekiame vaikams suteikti galimybę dalyvauti šiose varžybose ir tuo pačiu išlaikyti jas nemokamas).
  2. Dalį lėšų skirsime „Ataka“ gimtadienio šventės organizavimui. Tai ypatinga ir išskirtinės atmosferos šventė, kurios metu pirmą birželio savaitgalį susirenka visa „Ataka“ bendruomenė: visi vaikai kartu su savo tėvais, broliais ir seserimis. (Tikimės, kad po dviejų metų pertraukos šiemet šventę vėl pavyks suorganizuoti.)
  3. Jei liks lėšų, toliau finansuosime Kalėdinių dovanėlių vaikams įsigyjimą.

Kad užtikrintume skaidrumą, pateiksime visų išlaidų detalią ataskaitą internetiniame puslapyje.

Kaip skirti 1,2% vaikams?

Pasibaigus mokestiniam laikotarpiui, už kurį nuo gautų pajamų norite skirti (pradėti skirti) dalį sumokėto pajamų mokesčio, bet ne vėliau kaip iki kito mokestinio laikotarpio gegužės 1 dienos, užpildykite prašymo FR0512 (4 versija) formą ir pateikite Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI):

  1. Nuo 2022 m. sausio 1 d. paramą nuo gyventojų pajamų mokesčio galima skirti tik elektroniniu būdu Elektroninio deklaravimo sistemoje.
  2. Jūsų patogumui paruošėme video instrukciją. 1,2% GPM paramos skyrimas užtrunka viso labo 2 minutes.

Kad kiekvienais metais nereikėtų teikti prašymo, remiant pasirinktą paramos gavėją, galima paskirti pajamų mokesčio dalį iš karto 5 metams (praėję pastarieji ir 4 ateinantys kalendoriniai metai).

Paramos teikėjas turi teisę pakeisti sprendimą dėl paramos laikotarpio ar paramos gavėjo – tuo tikslu pateikiama naujai užpildyta FR0512 (4 versija) forma.

Įmonės rekvizitai:
VšĮ Futbolo klubas „Ataka“
Autentifikacijos kodas (įstaigos kodas): 304280912