FK Ataka

Jaunimo Akademija

Futbolo klubo „Ataka“ akademija – tai iš gabiausių savo pozicijos žaidėjų sudarytos skirtingų amžiaus grupių komandos, žaidžiančios Lietuvos jaunimo pirmenybėse, dalyvaujančios vietiniuose bei tarptautiniuose turnyruose. Mūsų tikslas – padėti motyvuotiems žaidėjams siekti profesionalaus futbolininko svajonės, sudarant geriausias įmanomas sąlygas jų tobulėjimui. Akademijoje viso sezono metu kiekvienam žaidėjui suteikiamas maksimalus dėmesys, komandas treniruoja UEFA licencijas įgiję treneriai, fiziniu paruošimu rūpinasi profesionalūs specialistai.

Registracija į 2024 m. atranką

Atranka į Futbolo klubo „Ataka“ Jaunučių U-13 aukščiausios lygos komandą sudaryta iš dviejų dalių: sausio 27 d. bus tikrinamas dalyvių fizinis pasirengimas ir kamuolio valdymo įgūdžiai, 30 geriausiai pasirodžiusių žaidėjų bus pakviesti į vasario 3 d. vyksiančias rungtynes. Atranka yra nemokama.

Norėdami užsiregistruoti į atranką, spauskite žemiau esančią registracijos nuorodą. Atsidariusioje anketoje suveskite prašomus duomenis ir spauskite „PATEIKTI“ (angl. „SUBMIT“). Į elektroninio pašto dėžutę, kurią nurodysite registracijos metu, gausite registracijos patvirtinimą ir tolimesnę informaciją dėl dalyvavimo atrankoje.

Kontaktai pasiteiravimui: tel. 8 658 33478 / aivaras@fkataka.lt