Bendruomenė

Kiekvieną pavasarį ir rudenį skirtingos „Ataka“ bazės kviečia savo auklėtinių šeimas ir vietinius bendruomenių gyventojus dalyvauti šeimų futbolo turnyruose. Jų metu stiprinamas vaikų-tėvų tarpusavio ryšys, skatinamas ir populiarinamas fizinis aktyvumas, ugdoma socialinė atsakomybė. Turnyruose dalyvauja 12 – 16 komandų, visoms joms įteikiamos prizininkų taurės, o kiekvienas dalyvis gauna savo atiminimo medalį. Birželio mėnesį Pilaitėje vyksta „Didysis Vilniaus šeimų futbolo turnyras“, kuriame dalyvauja 40 šeimų komandų.

Futbolo klubo „Ataka“ veikla koncentruojama į Pilaitės, Naujamiesčio-Vilkpėdės, Justiniškių ir Lazdynų seniūnijas. Per sportą kuriame saugią aplinką vaikams, skatiname tėvų ir bendruomenės gyventojų įsitraukimą į bendras veiklas. Pagal Šiaurės šalių pavyzdį kviečiame tėvus ir vietos gyventojus aktyviai dalyvauti sporto klubo renginių organizavime, treniruojant vaikus. Tikimės, kad šis modelis užtikrins didesnį bendruomenės (-ių) saugumą bei ženkliai prisidės prie vaikų ateities gerovės ir laimės.

Vasaros pradžią vainikuoja Futbolo klubo „Ataka“ gimtadienis (2023 m. birželį mums suėjo 7 metai!) Šia proga organizuojame didelę, išskirtinės atmosferos, gimtadienio šventę. Joje susirenka visi „Ataka“ auklėtiniai kartu su savo tėvais, broliais ir seserimis. Ant daugybės aikštelių žaidžiamas futbolas, vykdomos atskiros sportinės rungtys ir žaidimai tėvams bei vaikams, kepami šašlykai ir, galiausiai, valgomas tortas. Kalėdiniu laikotarpiu kiekvienai grupei organizuojame atskiras šventes – Kalėdines treniruotes – kurių metu visiems vaikams įteikiamos dovanos.