Bendruomenė

 

 

 

 

Futbolo klubo „Ataka“ vystymo koncepcija paremta Skandinavijos ir Islandijos šalių pavyzdžiu. Mūsų partneriai – Oslo bendruomenės futbolo klubas KFUM-Kameratene, kuris yra vienas iš seniausių Norvegijos bendruomenės sporto klubų, ir Reikjaviko bendruomenės sporto klubas “Fylkir”.

Futbolo klubo „Ataka“ veikla koncentruojama į Pilaitės, Naujamiesčio-Vilkpėdės, Lazdynų ir Justiniškių seniūnijas. Per sportą kuriame saugią aplinką vaikams, skatiname tėvų ir bendruomenės gyventojų įsitraukimą į bendras veiklas. Tikimės, kad šis modelis užtikrins didesnį bendruomenės (-ių) saugumą, bei ženkliai prisidės prie vaikų ateities gerovės ir laimės. Pagal Šiaurės šalių pavyzdį tėvus ir vietos gyventojus kviečiame aktyviai dalyvauti sporto klubo veiklų ir renginių organizavime, treniruojant vaikus.

Kontaktai:
ATAKA PILAITĖ – Aivaras Meškinis (tel.: 8 658 33478, e-mail aivaras@fkataka.lt).
ATAKA NAUJAMIESTIS-VILKPĖDĖ – Lukas Blažys (tel.: 8 674 57022, e-mail blazyslukas@fkataka.lt).
ATAKA LAZDYNAI – Žydrūnas Asadauskas (tel.: 8 656 38826, e-mail zydrunas@fkataka.lt).
ATAKA JUSTINIŠKĖS – Eimantas Budreckas (tel.: 8 639 62775, e-mail eimantas@fkataka.lt).

Mūsų partneriai:

      

 

 

Projektas “Bendruomeninių sporto klubų kūrimas Vilniaus mikrorajonuose” bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.