Bendruomenė

 

 

 

 

Futbolo klubo „Ataka“ vystymo koncepcija paremta bendruomenių klubų principu pagal Skandinavijos ir Islandijos šalių pavyzdį. Mūsų partneriai – Oslo bendruomenės futbolo klubas KFUM-Kameratene, kuris yra vienas iš seniausių Norvegijos bendruomenės sporto klubų, ir Reikjaviko bendruomenės sporto klubas “Fylkir”.

Futbolo klubo „Ataka“ veikla koncentruojama į Pilaitės, Naujamiesčio-Vilkpėdės ir Justiniškių seniūnijas. Per sportą kuriame saugią aplinką vaikams, skatiname tėvų ir bendruomenės gyventojų įsitraukimą į bendras veiklas. Tikimės, kad šis modelis užtikrins didesnį bendruomenės (-ių) saugumą, bei ženkliai prisidės prie vaikų ateities gerovės ir laimės. Pagal Šiaurės šalių pavyzdį tėvus ir vietos gyventojus kviečiame aktyviai dalyvauti sporto klubo valdyme, veiklų organizavime, treniruojant vaikus.

Kas gali tapti bendruomenės klubo nariu?
1. Tėvai, kurių vaikai treniruojasi futbolo klube „Ataka“;
2. Vietos gyventojai, kuriems svarbu sportas ir bendruomeniškumas Pilaitės, Naujamiesčio-Vilkpėdės ir Justiniškių seniūnijose.

Kaip tapti BSK nariu?
1. Užpildykite anketinius duomenis, paspaudę vieną iš nuorodų:
BSK Pilaitė nario anketa
BSK Naujamiestis-Vilkpėdė nario anketa
BSK Justiniškės nario anketa
2. Sumokėkite 25 eur metinį nario mokestį (po registracijos gausite sąskaitą elektroniniu paštu).

Kontaktai:
BSK Pilaitė – Aivaras Meškinis (tel.: 8658 33478, e-mail aivaras@fkataka.lt).
BSK Naujamiestis-Vilkpedė – Lukas Blažys (tel.: 8674 57022, e-mail blazyslukas@fkataka.lt).
BSK Justiniškės – Greta Matiukaitė (tel.: 8626 20961, e-mail greta@fkataka.lt).

Mūsų partneriai:

      

 

 

Projektas “Bendruomeninių sporto klubų kūrimas Vilniaus mikrorajonuose” bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.