FK Ataka

Dažni klausimai

Ar galima pradėti treniruotis ne nuo sezono pradžios?
Taip, treniruotis galima pradėti bet kada. Siūlome atvykti pabandyti. Jei patiks, treneris suteiks informaciją kaip sudaryti sutartį ir kt.

Kur vyksta treniruotės? Kuriuo metu vyksta treniruotės?
Treniruotės vyksta Pilaitėje (8 658 33478), Naujamiestyje-Vilkpėdėje (8 674 57022), Justiniškėse (8 639 62775), Lazdynuose (8 656 38826), Centre (8 674 57022) ir Viršuliškėse (8 656 38826). Dėl treniruočių laikų rekomenduojame pasiskambinti nurodytas kontaktais.

Kaip apsirengti atvykstant pirmą kartą į treniruotę?
Jei treniruotė vyksta lauke, apsirenkite pagal oro sąlygas ir turėkite sportinę avalynę. Geriausia, jei avalynė pritaikyta dirbtinei futbolo dangai.

Ar darželinukams reikia specialios futbolui žaisti pritaikytos avalynės?
Pradžioje tinka bet kokia sportinė avalynė. Jei vaikui treniruotės patiks, treneris patars, kokios avalynės reikia. Paprastai tai būna dirbtinei dangai pritaikyta futbolo avalynė. Žiemos sezono metu, jei treniruotės vyksta sporto salėje, gali būti reikalinga sporto salei pritaikyta futbolo avalynė.

Kaip sudaryti sutartį? Kaip įsigyti aprangą?
Pirma ateikite pabandyti, jei patiks, treneris suteiks visą reikalingą informaciją apie sutarties sudarymą ir aprangos įsigyjimą. Visos sutartys su Futbolo klubu „Ataka“ sudaromos internetu per klubo internetinę svetainę. Aprangos įsigyjimas vyksta taip pat per klubo internetinę svetainę.