Kaip mes ugdome vaikus?

Stengiamės parinkti treniruočių vietą arčiau namų, kad vaikai patys galėtų saugiai ateiti į treniruotes.

Futbolo mokykla siekia sudaryti tinkamas sąlygas vaikams atsiskleisti, o trenerio darbo tikslas – sudominti vaikus futbolu: paskatininti geru žodžiu, parodyti užduotis savo pavyzdžiu, patarti kai vaikui kyla klausimų.

Skatiname vaikus žaisti, gauti daug teigiamų emocijų. Mokome vaikus atsakomybės bei valdyti konfliktines situacijas, diegiame vaikams komandinio bendravimo įgūdžius, padedame sėkmingai susidoroti su pralaimėjimais. Džiaugiamės drauge su vaikais, kai jiems sekasi ir palaikome vaikus – kai jiems nesiseka. Siekiame ugdyti vaikų pasitikėjimą savimi ir savarankiškumą.

Įprasta, kad sporto treneriai iš vaikų reikalauja rezultatų, tačiau neturi laiko vaikų asmeninėms problemoms. Tik maža dalis vaikų turi įgimtų talentų ar užsispyrimo siekti rezultatų. Vaikams svarbiausia yra pasitikėjimas, draugystė, žinojimas, kad jo nekritikuos ir nebars dėl klaidų. Todėl mums rezultatas yra ne aukšti pasiekimai sporte, o nuoširdus ir draugiškas bendravimas. Mes siekiame padėti vaikui jaustis reikalingu, svarbiu ir turinčiu draugų.