Klubo vertybės

Futbolo klubas „Ataka“ yra išskirtinė sporto organizacija Lietuvoje. Veiklą vykdome vadovaudamiesi Šiaurės šalių ugdymo modeliu ir vertybėmis, glaudžiai bendradarbiaujame su partneriais iš Norvergijos, Islandijos, Švedijos. Mūsų tikslas – kurti draugišką aplinką, kurioje vaikams būtų gera sportuoti, kur vaikai patys mielai norėtų eiti. Siekiame, jog futbolo žaidimas teiktų džiaugsmą vaikams ir treniruočių bei varžybų metu skatiname vaikus patirti kuo daugiau tiegiamų emocijų.

ATAKA – Futbolo klubas draugiškas vaikui! Ugdymo procese mums svarbiausia gera vaiko emocinė savijauta. Todėl keliami griežti reikalavimai treneriams: empatija, tinkamo pavyzdžio rodymas ir besąlyginis vaiko palaikymas. Iš trenerių reikalaujama ilgalaikiais tikslais paremto nuoseklaus darbo, gebėjimo pozityviai bendrauti su vaikais, mokėti sudominti vaikus futbolu: paskatininti geru žodžiu, parodyti užduotis savo pavyzdžiu, patarti, kilus klausimams. Siekiant vaikams nekelti streso, treniruočių metu nenaudojame švilpukų.

Rūpinamės vaiko gerove – ugdome asmenybes, gerus visuomenės piliečius per futbolo žaidimą. Treniruočių metu lavinami ne tik vaikų sportiniai gebėjimai, tačiau taip pat ugdomos asmeninės charakterio savybės: atkaklumas, pasitikėjimas savimi, atsakomybė. Lavinami vaikų socialiniai įgūdžiai: gebėjimas suprasti ir užjausti kitą, konfliktinių situacijų valdymas. Siekiame, jog vaikai mylėtų futbolą, išaugtų gerais visuomenės nariais, net jei ir netaps profesionaliais sportininkais. Mums rezultatas yra nuoširdus ir draugiškas bendravimas, stengiamės padėti vaikui jaustis reikalingu, svarbiu ir turinčiu draugų.