Ko reikia vaikams?

Geriausiai, greičiausiai ir mieliausiai vaikai mokosi žaisdami. Todėl mes mokome sportuoti ir ugdome vaikų geriausias savybes pasitelkdami futbolo žaidimą.

Pilnaverčiam vaikų gyvenimui svarbu tvirti socialiniai santykiai. Vaikams svarbus tėvų dėmesys, kad tėvai domėtųsi jų veikla, tačiau būtų supratingi ir nespaustų vaikų dėl rezultatų. Bendravimo stokos ir laiko, kurį tėvai turėtų praleisti su vaikais, nekompensuos jokios dovanos ar pinigai.

Be dėmesio augantys vaikai kenčia nuo įvairių psichologinių sutrikimų, įtampos ir streso. Jų socialiniai įgūdžiai neduoda jiems tvirtos atramos gyvenime. Dėl tėvų dėmesio stokos ar kontakto su tėvais nebuvimo paaugliai pradeda rūkyti, vartoti alkoholį ar narkotikus.

Vaikų užimtumas yra vienas svarbiausių veiksnių, turinčių teigiamą poveikį vaiko socialinei integracijai ir raidai.

Vaikų ugdyme svarbų vaidmenį atlieka judrūs, komandiniai bei žingeidumą skatinantys žaidimai.

Svarbu ne tik vaikams sudaryti sąlygas lankyti užsiėmimus, bet ir parinkti klubą, kuriame dirba supratingi treneriai. Geri pedagogai rodo gerą asmeninį pavyzdį, nešaukia ant vaikų ir netraumuoja jų psichologiškai. Vaikams reikalinga teigiamos emocijos – pagyrimai, paskatinimai, o ne kritika ir nuobaudos. Svarbi vaiko savimotyvacija, jam turi patikti tai, ką jis daro.