FK Ataka

Mergaitės

Futbolas nėra vien tik berniukų žaidimas – mergaitės taip pat ne mažiau gabios, aktyvios ir linkusios džiaugtis šiuo nuostabiu sportu. Futbolo klubas „Ataka“ skatina mergaičių ir merginų futbolo populiarinimą Lietuvoje ir prie vykdomų treniruočių kviečia prisijungti įvairaus amžiaus mergaites. Treniruotes veda patyrusios, profesionalės trenerės, pačios ilgai žaidžiusios futbolą. Trenerės skiria ypatingai didelį dėmesį gerai mergaičių emocinei savijautai treniruočių metu, saugios, draugiškos bei palaikančios aplinkos kūrimui.

Futbolo klube „Ataka“ treniruojasi įvairaus amžiaus mergaitės. Vyresnės, gimusios 2010 – 2014 metais, treniruojasi atskirose mergaičių grupėse Pilaitėje ir Justiniškėse. Tai suteikia puikią galimybę mokytis ir kartu augti, skatina draugiškumą ir komandinę dvasią. Tuo tarpu jaunesnės mergaitės treniruojasi bendrose grupėse kartu su berniukais visose „Ataka“ bazėse: Pilaitėje, Justiniškėse, Naujamiestyje-Vilkpėdėje, Lazdynuose ir Viršuliškėse. Ši integracija leidžia mokytis komandinio darbo ir lavinti svarbius socialinius įgūdžius.

Visas mergaites, norinčias susipažinti su šia puikia sporto šaka, kviečiame atvykti ir pabandyti. Buvimas futbolo aikštėje ne tik suteikia daugybę smagių emocijų, bet ir lavina asmenybės charakterį, padeda užmegzti tvirtus draugystės ryšius su komandos narėmis, išliekančius daugelį metų. Viso sezono metu mergaitės dalyvauja varžybose ir turnyruose, vasarą keliauja į stovyklas. Dėl mergaičių ir merginų treniruočių rekomenduojame kreiptis šiais kontaktais: Adriana (tel. 8 605 40087 / adriana@fkataka.lt), Rugilė (tel. 8 650 58565 / rugile@fkataka.lt)