Pavežimo paslauga

Futbolo treniruotės su integruota pavežimo paslauga yra labai populiarios tarp tėvų Skandinavijoje bei kitose Vakarų Europos šalyse. Tai puiki galimybė vaikams lankyti futbolo treniruotes darželio metu, nesukeliant nepatogumų tėvams.

Šiuo metu „Pavežimo paslauga“ teikiama tik Pilaitėje darželius lankantiems, 2017 – 2019 metų gimimo, vaikams. Antradieniais ir ketvirtadieniais Futbolo klubo „Ataka“ autobusiukas atvyksta į darželį, paima vaikus ir veža į 9.30 – 10.30 val. vykstančias treniruotes. Po treniruotės vaikai yra parvežami atgal į darželį.

Treniruočių metu lavinami ne tik futbolo įgūdžiai, bet ir bendri vaikų fiziniai gebėjimai: vikrumas, staigumas, motorika, koordinacija, plastiškumas. Taip pat, ugdomi socialiniai-emociniai įgūdžiai: pasitikėjimas savimi, atsakomybė, komandinio bendravimo įgūdžiai. Treniruotes veda draugiški, nuoširdūs ir empatiški treneriai.

Kaip veikia „Pavežimo paslauga“?

1. Futbolo klubo „Ataka“ autobusiukas atvyksta į darželį, paima vaikus ir saugiai veža į futbolo treniruotę Pilaitės stadione, adresu Įsruties g. 3 (autobusiuką vairuoja pats treneris).

2. Atvažiavus prie stadiono, treneris išlaipina vaikus iš autobusiuko, palydi iki pat futbolo aikštės ir padeda pasiruošti treniruotei. Prasideda treniruotė.

3. Po treniruotės treneris saugiai veža vaikus atgal į darželį ir palydi iki auklėtojos, taip užtikrindamas, kad vaikai visada būtų suaugusiojo priežiūroje.

Norėdami užsiregistruoti į futbolo treniruotes su „Pavežimo paslaugą“, susisiekite su treneriu Tomu Bielicku: tel. 8 691 53145; el. p. bielickastomas@fkataka.lt