Pavežimo paslauga

„Ataka“ siūlo unikalią galimybę pasinaudoti „Pavežimo paslauga“. Tokia paslauga labai populiari tarp tėvų Skandinavijoje bei kitose Vakarų Europos šalyse. Mes siūlome vaiko pavežimą po pamokų iš mokyklos į futbolo treniruotes Gerosios Vilties progimnazijos stadione, Skroblų g. 3A

Su „Pavežimo paslauga“ vaikai patys, be tėvų pagalbos, gali saugiai nuvykti į treniruotes. Autobusiukas nustatytomis dienomis pagal grafiką atvyksta prie mokyklos ir paima vaikus bei nuveža iki Gerosios Vilties progimnazijos stadiono. Po treniruotės vaikai gali grįžti namo patys arba vaikus pasiima tėvai.

Paslauga, visų pirma, skirta tiems vaikams, kurie gyvena ir futbolo treniruotes lanko Naujamiestyje-Vilkpėdėje, bet mokosi kituose, aplinkiniuose rajonuose. Tai labai patogu vaikams, kurių tėvai negali vežioti į treniruotes, o vaikai dar yra per maži, kad nuvyktų savarankiškai.

Kaip veikia „Pavežimo paslauga“?

1. Šiuo metu paslauga teikiama tik iš kunigaikščio Gedimino progimnazijos į treniruotes G. Vilties progimnazijos stadione: antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais autobusiukas atvyksta prie mokyklos, 15:35 val. paima vaikus ir veža į 16:15 val. prasidedančią treniruotę.

2. Norėdami užsiregistruoti į „Pavežimo paslaugą“, susisiekite su treneriu Luku Blažiu: tel. 8 674 57022; el. p. pavezimas@fkataka.lt. Į nurodytą paštą gausite nuorodą sutarties sudarymui (tai atliekama internetu). Pasirašius sutartį paslauga aktyvuojama ir galite pradėti ja naudotis.

3. Nustatytu laiku vaikas ateina iš mokyklos į K+R sustojimą prie mokyklos, kur jo atvyksta paimti „Ataka“ autobusiukas. Vaikas įlipa ir vairuotojas pasižymi, kad vaikas atvyko. Kartu su kitais vaikais keliaujama į treniruotę, jie išleidžiami prie G. Vilties progimnazijos stadiono.

4. Jei vaikas į treniruotę nevyktų, vėliausiai iki 11:00 val. vykimo dieną tėvai apie tai privalo informuoti išsiųsdami informacinį pranešimą el.paštu: pavezimas@fkataka.lt Jei vaikas numatytu laiku neatvyks į autobusiuką, vairuotojas bandys su juo susisiekti, o nepavykus to padaryti, skambins tėvams ar globėjams. Jei vaikas vėluotų daugiau nei 5 minutes ir nepavyktų susisiekti su vaiku ar jo atstovais, autobusiuko vairuotojas turi teisę išvykti nesulaukęs vaiko.

5. Vieno pavežimo kaina Vilniaus mieste yra 2 Eur. Mokėjimas atliekamas už einamąjį mėnesį iki 10 dienos. Sutartis yra metinė, bet ją galima nutraukti bet kurio mėnesio gale.

Projekto vadovas Lukas Blažys: tel. 8 674 57022; el. p. pavezimas@fkataka.lt