Registracija į birželio dienos stovyklą

Registracija į birželio dienos stovyklas vykdoma internetu. Kaip tai vyksta?
1. Perskaitykite čia pateikiamą registracijos instrukciją ir spauskite registracijos nuorodą, kurią rasite žemiau (Jums tinkamą stovyklos vykdymo vietą (mokyklą)).
2. Suveskite prašomus duomenis registracijai ir sutarčiai sudaryti. Visi laukai yra privalomi, išskyrus paskutinį klausimą. Registracijos metu pasirinkite Jums tinkančią pamainą. Jei norite užregistruoti vaiką į daugiau pamainų, kiekvienai pamainai reiks registruotis atskirai.
3. Suvedę duomenis spauskite „PATEIKTI“ (angl. „SUBMIT“) ir į elektroninio pašto dėžutę, kurią nurodėte registracijos metu, gausite sutartį PDF formatu.
4. Sumokėkite bankiniu pavedimu sutartyje nurodytą avansą (30 Eur). Tik gavę avansinį mokėjimą rezervuosime Jūsų vaikui vietą stovykloje.
5. Atsispausdinkite sutartį, pasirašykite bei vieną sutarties ir sutarties priedo Nr.1 egzempliorių (viso 3 psl.) su originaliu Jūsų parašu perduokite stovyklos vadovui pirmąją stovyklos dieną. Sutartį taip pat galite pasirašyti sertifikuotu elektroniniu parašu ir pasirašytą persiųsti elektroniniu paštu zydrunas@fkataka.lt.
6. Ne vėliau kaip 3 darbo dienos iki stovyklos pradžios bankiniu pavedimu sumokėkite likusią stovyklos kainos dalį.
7. Kilus klausimams visada galite kreiptis į atsakingą už registraciją ir sutarčių sudarymą trenerį Žydrūną Asadauską (tel.: +370 656 38826, zydrunas@fkataka.lt).
Nepamirškite pirmąją stovyklos dieną atsinešti asmenines priemones pagal Jums kartu su sutartimi persiųstą sąrašą ir atnešti galiojančią vaiko sveikatos pažymą (forma Nr. 027-1/a (ta pati, kuri galioja ir mokyklai)) ar jos kopiją. Sveikatos pažymą privalo pateikti tik tie vaikai, kurie nelanko klubo „Ataka“ treniruočių.

Mokyklos, kuriose vyks dienos stovykla:
Gerosios Vilties progimnazija, Skroblų g. 3A;
Taikos progimnazija, Taikos g. 157
Pilaitės gimnazija, Įsruties g. 3 – VIETŲ NEBĖRA
Sausio 13-osios progimnazija, Architektų g. 166 – VIETŲ NEBĖRA