Registracija į išvažiuojamąją liepos stovyklą

Registracija į išvažiuojamąją stovyklą vykdoma internetu. Kaip tai vyksta?
1. Perskaitykite čia pateikiamą registracijos instrukciją ir spauskite registracijos nuorodą, kurią rasite žemiau.
2. Suveskite prašomus duomenis registracijai ir sutarčiai sudaryti. Visi laukai yra privalomi. Registracijos metu pasirinkite Jums tinkančią pamainą. Jei norite užregistruoti vaiką į dvi pamainas, kiekvienai pamainai reiks registruotis atskirai.
3. Suvedę duomenis spauskite „PATEIKTI“ (angl. „SUBMIT“) ir į elektroninio pašto dėžutę, kurią nurodėte registracijos metu, gausite sutartį PDF formatu.
4. Sumokėkite bankiniu pavedimu sutartyje nurodytą avansą (100 Eur). Tik gavę avansinį mokėjimą rezervuosime Jūsų vaikui vietą stovykloje.
5. Atsispausdinkite sutartį, pasirašykite ir po vieną sutarties bei sutarties priedų Nr.1 (Stovyklos taisyklės) ir Nr.2 (Sutikimas) egzempliorių (viso 4 psl.) su originaliu Jūsų parašu perduokite stovyklos vadovui ne vėliau kaip išvykimo dieną. Sutartį taip pat galite pasirašyti sertifikuotu elektroniniu parašu ir pasirašytą persiųsti elektroniniu paštu zydrunas@fkataka.lt.
6. Ne vėliau kaip 3 darbo dienos iki stovyklos pradžios bankiniu pavedimu sumokėkite likusią stovyklos kainos dalį.
7. Kilus klausimams visada galite kreiptis į atsakingą už registraciją ir sutarčių sudarymą trenerį Žydrūną Asadauską (tel.: +370 656 38826, zydrunas@fkataka.lt).
Nepamirškite į stovyklą pasiimti asmenines priemones pagal Jums kartu su sutartimi persiųstą sąrašą ir atnešti galiojančią vaiko sveikatos pažymą (forma Nr. 027-1/a (ta pati, kuri galioja ir mokyklai)) ar jos kopiją. Pažymą privalo pateikti tik tie vaikai, kurie nelanko klubo „Ataka“ treniruočių.

Registruotis į išvažiuojamąją stovyklą čia