Socialinė veikla

Nemokamos treniruotės našlaičiams, socialiai remtiniems arba rizikos grupės šeimų vaikams įmanomos Labdaros ir paramos fondo „Padėk gatvės vaikams“ dėka. Jie kiek gali apmoka už vaikus, kurių tėvai neišgali sumokėti už vaikų treniruotes.

Siekiame suteikti lygias galimybes sportuoti visiems vaikams, net jei jie yra iš šeimų, kurios neturi finansinių galimybių apmokėti už vaiko treniruotes.

Futbolo klubas „Ataka“ didelį dėmesį skiria „gatvės vaikams“, vaikams iš nepilnų, daugiavaikių ir nepasiturinčių šeimų. Jei tėvai gauna mažas pajamas, vaikai dalinai arba pilnai atleidžiami nuo mokesčio už treniruotes, nemokamai aprūpinami inventoriumi, apranga, apmokamos išvykos su komanda.

Futbolą naudojame kaip priemonę norėdami pakeisti neigiamą visuomenės požiūrį į „gatvės vaikus“. Norime, kad vaikai būtų išgirsti ir gautų bent dalį reikiamo dėmesio, kurį turi gauti kiekvienas vaikas, kad vaikai gautų paramą, apsaugą ir galimybes, kurias jie privalo gauti.

Bendradarbiaujame su globos namais, motyvuotus futbolui vaikus kviečiame treniruotis mūsų futbolo komandoje nemokamai, aprūpiname inventoriumi, apranga, apmokame išvykas su komanda.