Stovyklos

„Pažink pasaulį per futbolą“ – kasmet organizuojama „Ataka“ sportinė-edukacinė vasaros dienos stovykla. Jos metu vaikus pasitinka daugybė smagių futbolo bei kultūrinį akiratį plečiančių veiklų. Šiuo metu vyksta registracija į 2024 m. birželio ir rugpjūčio dienos stovyklas, vykstančias skirtinguose mikrorajonuose!

Futbolo klubo „Ataka“ organizuojamos stovyklos yra puiki galimybė vaikams smagiai ir turiningai leisti vasarą, kai tėvai dirba, o vaikai būdami vieni neturi ką veikti. Stovyklų metu vaikai būna užimti, kasdien jų laukia futbolo treniruotės bei skirtingos edukacinės, pramoginės veiklos. Geras laikas su futbolu ir draugais – tai, kas vasarą daro vasara.

Išvažiuojamų stovyklų metu derinamas poilsis gamtoje kartu su smagiomis futbolo treniruotėmis. Vaikai keliauja į gamtos apsuptą kaimo turizmo sodybą, kasdien treniruojasi ir gaivinasi maudynėmis, vyksta į išvykas bei lavina savo socialinius įgūdžius bendraudami su draugais. Šiuo metu vyksta registracija į 2024 rugpjūčio mėnesį vyksiančią išvažiuojamą stovyklą Palangoje!