Stovyklos

„Pažink pasaulį per futbolą“ – kasmet organizuojama „Ataka“ pramoginė-edukacinė vasaros dienos stovykla. Jos metu vaikus pasitinka daugybė smagių sportinių bei kultūrinį akiratį plečiančių veiklų. Šiuo metu vyksta registracija į 2023 m. birželio ir rugpjūčio dienos stovyklas, vykstančias skirtinguose mikrorajonuose! 

Futbolo klubo „Ataka“ organizuojamos stovyklos yra puiki galimybė vaikams smagiai ir turiningai leisti vasarą, kai tėvai dirba, o vaikai būdami vieni neturi ką veikti. Stovyklų metu vaikai būna užimti, kasdien jų laukia futbolo treniruotės bei skirtingos edukacinės, pramoginės veiklos. Stovykla yra ideali vieta vaikams derinti fizinį aktyvumą, pramogas bei plėsti kultūrinį akiratį. Geras laikas su futbolu ir draugais – tai, kas vasarą daro vasara.

Išvažiuojamų stovyklų metu derinamas poilsis gamtoje kartu su smagiomis futbolo treniruotėmis. Vaikai keliauja į gamtos apsuptą kaimo turizmo sodybą, kur gyvena rąstiniuose namukuose, kasdien treniruojasi, o po treniruočių gaivinasi maudynėmis, išbando kitas sporto šakas, vyksta į išvykas ir žaidžia edukacinius žaidimus.  Tuo tarpu rinktinių stovyklos skirtos gabiausiems ir labiausiai motyvuotiems auklėtiniams, dalyvaujantiems Lietuvos čempionatuose. Šių stovyklų metu vaikai keliauja į užsienį, kur vyksta intensyvios treniruotės du kartus per dieną, siekiant įgauti geresnę sportinę formą ir pasiruošti ateinančiam sezonui.