FK Ataka

Skelbiama stovyklų registracija!

Kasmet daug teigiamų atsiliepimų sulaukianti Futbolo klubo „Ataka“ organizuojama vasaros dienos stovykla „Pažink pasaulį per futbolą“ grįžta! Kviečiame stovyklauti visus vaikus – tiek tuos, kurie jau ilgiau lanko futbolo treniruotes, tiek tuos, kurie dar tik pradeda savo futbolo kelionę.

Kasdien vaikų laukia daug futbolo, smagių pramogų bei įsimintinų akimirkų. Skelbiame išankstinę registraciją ir kviečiame suskubti, kadangi vietų skaičius ribotas. Pažinkime pasaulį per futbolą drauge!

Registracija į dienos stovyklą „Pažink pasaulį per futbolą“

1. Perskaitykite čia pateikiamą registracijos instrukciją. Spauskite žemiau esančią registracijos nuorodą (galite rinktis iš birželio ir rugpjūčio dienos stovyklų).

2. Atsidariusioje anketoje suveskite prašomus duomenis registracijai ir sutarčiai sudaryti. Visi laukai yra privalomi. Suvedę duomenis spauskite „PATEIKTI“ (angl. „SUBMIT“) ir į elektroninio pašto dėžutę, kurią nurodėte registracijos metu, gausite sutartį PDF formatu.

3. Bankiniu pavedimu sumokėkite stovyklos kainą. Tik gavę apmokėjimą rezervuosime Jūsų vaikui vietą stovykloje.

4. Pasirašykite sutarties bei sutarties priedo dokumentą sertifikuotu elektroniniu parašu ir persiųskite zydrunas@fkataka.lt. Jei nėra galimybės pasirašyti elektroniniu parašu, atsispausdinkite sutartį, pasirašykite bei vieną sutarties ir sutarties priedo egzempliorių (viso 3 psl.) su originaliu Jūsų parašu perduokite stovyklos vadovui pirmąją stovyklos dieną.

5. Kilus klausimams visada galite kreiptis į atsakingą už registraciją ir sutarčių sudarymą trenerį Žydrūną Asadauską (tel. 8 656 38826 / zydrunas@fkataka.lt)

Birželio dienos stovykla

Rugpjūčio dienos stovykla

Nepamirškite pirmąją stovyklos dieną atsinešti atnešti galiojančią vaiko sveikatos pažymą (forma Nr. 027-1/a (ta pati, kuri galioja ir mokyklai)) ar jos kopiją. Sveikatos pažymą privalo pateikti tik tie vaikai, kurie nelanko Futbolo klubo „Ataka“ treniruočių.

Stovyklos dalinai finansuojamos Vilniaus miesto savivaldybės.