FK Ataka

Skelbiama stovyklų registracija!

Vasarą Futbolo klubas „Ataka“ organizuoja dienos stovyklą „Pažink pasaulį per futbolą“ ir išvažiuojamą stovyklą „Išvyka su Futbolo klubu Ataka“. Stovyklauti kviečiame visus vaikus – tiek tuos, kurie jau ilgiau lanko futbolo treniruotes, tiek tuos, kurie dar tik pradeda savo futbolo kelionę.

Kasmet didelio susidomėjimo sulaukianti dienos stovykla bei daug įspūdžių žadanti išvažiuojama stovykla Palangoje kviečia vaikus vasarą leisti drauge! Vaikų laukia daug futbolo, smagių pramogų ir neužmištamų akimirkų su draugais. Skelbiame stovyklų registracijas ir kviečiame suskubti, kadangi vietų skaičius kiekvienoje stovykloje ribotas.

Birželio dienos stovykla

Rugpjūčio dienos stovykla

Išvažiuojama stovykla Palangoje

Kaip užsiregistruoti į stovyklą

1. Perskaitykite čia pateikiamą registracijos instrukciją. Iš stovyklų sąrašo, esančio aukščiau, pasirinkite norimą stovyklą ir spauskite registracijos nuorodą.

2. Atsidariusioje anketoje suveskite prašomus duomenis registracijai sudaryti ir sutarčiai sugeneruoti. Visi laukai yra privalomi. Suvedę duomenis spauskite „Pateikti“ (angl. „Submit“) ir į elektroninio pašto dėžutę, kurią nurodysite registracijos metu, gausite sutartį PDF formatu.

3. Bankiniu pavedimu apmokėkite už stovyklą – tik gavę pilną mokėjimą rezervuosime Jūsų vaikui vietą stovykloje. Prie mokėjimo paskirties nurodykite vaiko vardą pavardę ir stovyklos pavadinimą.

4. Pasirašykite sutarties bei sutarties priedo dokumentą sertifikuotu elektroniniu parašu ir persiųskite zydrunas@fkataka.lt

5. Kilus klausimams dėl registracijos ar mokėjimų, visada galite kreiptis į trenerį Žydrūną: tel. 8 656 38826 / zydrunas@fkataka.lt

Nepamirškite pirmąją stovyklos dieną atsinešti galiojančią vaiko sveikatos pažymą (forma Nr. 027-1/a (ta pati, kuri galioja ir mokyklai)) ar jos kopiją. Sveikatos pažymą privalo pateikti tik tie vaikai, kurie nelanko Futbolo klubo „Ataka“ treniruočių.