FK Ataka

Lazdynų bazė (+ Viršuliškės)

Kaip vyksta sutarties dėl futbolo treniruočių sudarymas?

1. Paspauskite žemiau esančiame sąraše Vaiko futbolo grupę.

2. Atsidariusioje anketoje suveskite duomenis sutarčiai sudaryti. Daugelis laukų yra privalomi. Vaiko VARDĄ PAVARDĘ prašome nurodyti didžiosiomis raidėmis. Asmens kodą būtina suvesti tuo atveju, jeigu norite pasinaudoti NVŠ krepšeliu daliai treniruočių kainos dengti.

3. Suvedę duomenis, spauskite „PATEIKTI“ (angl. „SUBMIT“). Į elektroninio pašto dėžutę, kurią nurodysite pildydami anketą, gausite du laiškus: sutartį ir priedą. Laiškų atsiuntimas į Jūsų nurodytą el. paštą dažniausiai įvyksta per kelias minutes, tačiau sutartis vienu metu sudarant daug žmonių, tai gali užtrukti iki 24 val.

4. Atsispausdinkite sutartį ir priedą, pasirašykite ir atsiųskite skenuotus PDF formatu savo grupės treneriui (grupės trenerio el. paštas bus nurodytas laiške). Sutartis ir priedas – tai du skirtingi dokumentai, juos reikia pasirašyti ir atsiųsti atskirai (originaliais pavadinimais). Dokumentus taip pat galima pasirašyti sertifikuotu el. parašu. Jei nėra galimybės atsiųsti pasirašytos sutarties ir priedo PDF formatu, perduokite juos Vaiko grupės treneriui artimiausios treniruotės metu.

5. Kilus klausimams, visada galite kreiptis į atsakingą už sutarčių sudarymą trenerį Žydrūną Asadauską:
Tel. 8 656 38826, el. p. zydrunas@fkataka.lt

Darželis

Berniukai