FK Ataka

Trenerių komanda

Futbolo klubas „Ataka“ turi suaugusiųjų komandą, dalyvaujančią III-oje Lietuvos lygoje bei LFF (Lietuvos Futbolo Federacijos) Taurės turnyre ir demonstruojančią labai gerus rezultatus. Komandos sudėtį sudaro vaikų treneriai, atstovaujantys klubui savo iniciatyva. Tai lemia, jog „Ataka“ turi vieną didžiausių sirgalių bendruomenių – vaikai kartu su tėvais ateina palaikyti savo trenerių, tuo tarpu svarbių rungtynių metu stadione nelieka laisvų vietų. Kiekvieną savaitgalį kviečiame sirgalius atvykti ir gerai praleisti laisvalaikį stebint draugiškos atmosferos futbolo rungtynes.

Dalyvaudama SFL (Sekmadienio Futbolo Lygos) čempionate, per pirmus du metus Futbolo klubo „Ataka“ laimėjo I-ą vietą SFL D (2021 m.) ir SFL B (2022 m.) divizionuose. Per šį laiką buvo įmušta net 215 įvarčių ir iškovotos 33 pergalės iš 40 galimų. 2023 m. sezone „Ataka“ praleido SFL A divizioną ir iškart ėmė varžytis Lietuvos pirmenybių LFF III-oje lygoje. Čia komandą pasitiko dar daugiau įnirtingos kovos aikštėje ir įspūdžių sirgaliams.

Šia komanda yra statomas pagrindas gabiems Futbolo klubo „Ataka“ auklėtiniams rungtyniauti ateityje, kai pastarieji užaugs ir bus motyvuoti siekti futbolininkų karjeros. Jau dabar vyrų komandoje rungtyniauja penki akademijos auklėtiniai, drąsiai besijaučiantys aikštėje ir mušantys įvarčius. Tai ne tik suteikia papildomo paskatinimo stengtis treniruočių metu jiems patiems, tačiau taip pat įkvėpia tobulėti ir kitus vaikus. Mūsų tikslas – ateityje varžytis stipriausioje Lietuvos A lygoje ir turėti komandą, kurios pagrindą sudarytų ne mažiau 70% „Ataka“ auklėtinių. Šiuo metu ieškomi rėmėjai rungtyniavimui aukštesniame lygyje.