Ugdymo programos

„Ataka“ yra didžiausias futbolo klubas Vilniuje, kuriame treniruotes lanko 1100 vaikų. „Ataka“ ypatinga tuo, jog tai klubas visiems vaikams – čia kiekvienam vaikui sudaromos sąlygos treniruotis ir atsiskleisti pagal jo gebėjimus. Vaikai gali rinktis masiškumo (žaisti savo malonumui) arba meistriškumo (siekti sportinių tikslų) programas. Tačiau ugdymo principai vienodi visiems vaikams, besiremiantys nuoširdžiu draugišku bendravimu.

Nepriklausomai nuo amžiaus ir gebėjimų, Futbolo klube „Ataka“ visi vaikai dalyvauja varžybose. Žaidžiantiems savo malonumui organizuojame Lietuvos mastu unikalų turnyrą – „Vidaus Lygą“ (savaitgaliais nemokamai tarpusavy žaidžia varžybas skirtingos „Ataka“ bazių komandos). Motyvuoti ir į sportinius rezultatus orientuoti vaikai dalyvauja nacionalinėse pirmenybėse, varžosi vietiniuose bei tarptautiniuose turnyruose.

  • 3 – 6 metų vaikams treniruotės vykdomos pasitelkiant daug žingeidumą skatinančių pratimų, jie aiškinami per pasakų prizmę, žaidžiama daug futbolo. Darželinukus padeda treniruoti tėvai savanoriai.
  • 7 – 11 metų amžiuje išryškėja vaikų motyvacija. Vaikai gali rinktis lengvesnes treniruotes ir žaisti futbolą savo malonumui arba rinktis lankyti treniruotes dažniau ir orientuotis į futbolo įgūdžių tobulinimą.
  • 12 – 15 metų amžiuje gabiausi vaikai kviečiami treniruotis Talentų ugdymo programoje ir siekti sportininkų karjeros. Laisvalaikiui treniruotes lankantys vaikai toliau gali žaisti futbolą savo malonumui.